LPG přestavby

CAREXA Servis, s.r.o.

Přestavby LPG pro nás nejsou žádný problém. Ve svém oboru patříme ke špičce a to nejen díky cenám ale také proto, že máme ve své provozovně speciální diagnostické zařízení. 100% kvalitní přestavby LPG a spokojený zákazník jsou pro nás prioritou. Jsme velkoobchod a máme výhradní zastoupení několika automobilových značek. Přestavby LPG zajistíme společně s LPG servisem. LPG přestavby ceník.


Vaše přestavba LPG bude "naladěna" na maximum. Také pro Vás provedeme za výbornou cenu přípravu pro STK a emise. Přestavba LPG u nás = 100% KVALITA a dokonalý komfort. Chcete jezdit ekologicky, levně a šetřit motor Vašeho vozu? Vsaďte na nejmodernější technologie, trendy a nechte si udělat LPG přestavbu u specialisty na slovo vzatého. LPG přestavba je novým hitem v automobilovém průmyslu. Máte pocit, že se to vzájemně vylučuje? Omyl - LPG přestavba Vás o tom přesvědčí. Obraťte se na nás a my Vás o tom přesvědčíme.

Vaše investice do LPG zařízení se velice brzy vrátí.

Přestavba auta na plyn

je investicí do budoucnosti. V dnešní době bohužel existuje mnoho firem, které nejsou dostatečně kvalifikované a proto dochází k častým poruchám vozidla. Z tohoto důvodu by přestavba auta na plyn měla být svěřena firmě jež se na tyto přestavby auta na plyn specializuje a má několikaleté zkušenosti. Obraťte se s důvěrou na nás. Přestavba auta na plyn znamená jezdit odpovědně a chytře, proto byste a Vy měli projevit prozíravost, chytrost a získat svůj dokonalý výsledek LPG přestavby od renovované společnosti levně. Přeci nebudete jezdit za víc, když to není nutné.

LPG montáže

LPG nádrž

LPG Montáže jsou u nás prováděny špičkovými profesionály s několikaletou praxí. LPG montáže provádíme rychle, důkladně a bezpečně. LPG montáže vždy zohledňují technický stav vozidla a přání zákazníka. Naše diagnostické zařízení umožňuje provádět velice přesné montáže LPG a přesné naladění řídící jednotky. Nainstalujeme Vám nejmodernější systém LPG k Vaší plné spokojenosti. Užijte si všechny výhody LPG montáže, mezi které patří zvýšení dojezdu a tzv. sametová jízda. Zajistěte Vašim dětem snesitelné životní prostředí a jezděte na plyn místo na benzín či naftu. Co je vlastně LPG?


Montáž LPG pro všechny

Proč dělat LPG montáž? Hlavní předností je maximální úspora financí na palivu až o polovinu. Zachování původního výkonu automobilu a skvělý pocit, že jste přispěli k čistšímu ovzduší. Montáž LPG zajistí ochranu životního prostředí. Profesionálové od nás s mnoha lety zkušeností, skvělými referencemi dokážou pro Vás realizovat montáž LPG pro všechny typy motorů. Máte starší typ vozidla, novější auto či super moderní vozidlo? Spolehněte se na přestavby LPG od nás.

Dvacet let zkušeností garantuje perfektní výsledek.

LPG montáž

je minimálně viditelná. Tudíž vůbec neubírá na vzhledu a technickém stavu vozidla. LPG montáž zajistí dvojnásobnou dojezdovou vzdálenost díky možnosti využít obou palivových nádrží. LPG montáž je v České republice ve velké oblibě a tomu odpovídá vzrůstající počet čerpacích stanic. LPG montáž je opravdovým světovým hitem a její realizaci nabízejí všelijaké firmy. Chcete mít 100 % jistotu perfektního výsledku? Potom svěřte LPG montáž nám. Poskytneme Vám nejmodernější systém LPG, díky kterému budete jezdit opravdu šetrně a výhodně.